Jealousy V.

28. března 2010 v 23:17 | Arnýsek & Blacklace |  Jealousy
"Popros hezky pána," provokoval ho a sklonil se k jeho piercingu, který následně vzal mezi rty a pomalu ho začal olizovat.

"Prosím, prosím, můj pane." zavyl procítěně.
"Tak je to správně..." usmál se vítězně, že konečně dosáhl svého. Zvedl Jalleho do sedu a pohodlně se mu usadil na klíně. Schválně se o něj otíral. Líbal ho při tom na krku a občas ho i kousl. Chtěl aby to bolelo.
"Jsi jako můj vězeň," pošeptal mu. "Jen ti chybí obojek a vodítko," vydechl roztouženě a olízl mu krční tepnu.
Co chvíli mu uklouzlo nějaké to zavzdychání a slastně přivíral oči.
"Nevěděl jsem, že jsi na tohle."
Pak dostal nápad. Chvíli nad ním uvažoval, ale třeba by to mohlo vyjít.
"A odemkneš mě hned, když ti zaštěkám?" nabídl se sám a doufal, že to třeba vyjde.
"Jsi hrozně sladkej, když prosíš..." kousl se do rtu a zalitoval, že nemá po ruce žádný obojek ani řetěz.
"Měl by sis ty klíčky zasloužit," zamával mu s nimi před obličejem. "A nevím, jestli jsi byl hodnej chlapec, abych tě jen tak odemkl..."
"No tak..." začínal být zoufalý. "Tak si řekni, co mám udělat."
"Hmmm..." Olli se zamyslel, co by tak od něj chtěl, ale skutečnost byla taková, že oba byli příliš vzrušení, než aby dovedli logicky uvažovat. I přes to byl ale Olli příliš ješitný, než by Jallemu dobrovolně odemkl pouta. Sám ale věděl, že to stejně brzy udělá...
"No tak... Povídej! Prosím. Prosím, prosím, prosím, pane, prosím." snažil se a už se stejně jako na začátku zoufale cukal.
Očima kmital z klíčků do Olliho očí a zase zpátky.
"Chci, abys mi hezky vyprávěl, proč ti mám odemknout ty pouta. Když se mi to bude líbit, tak je odepnu," usmál se na něj sladce a koncem chladného klíčku mu jezdil po hrudi.
Jalle polkl.
"No já..." koktal, ale pak si řekl, že je to jeho jediná šance. "Když mě odemkneš budu tě líbat. Ne jen tak, chci tě u toho držet a hladit. Po zádech, hrudi, břiše, bocích, stehnech... Bože, kde jen budeš chtít."
Trochu zmateně poslouchal vlastní hlas znějící pokojem.
"Mmm, tohle se mi líbí," zamumlal potěšeně a víc se k němu natiskl, aby mu viděl přes rameno na pouta. Pomalu je odemykal, vůbec nikam nespěchal. Cítil to silné napětí, které jimi proudilo.
Ihned, jak se Jalle octl volný, povalil Olliho na postel. Chvíli to vypadalo, že mu chce dát vážně pěstí, jak mu sliboval a začátku, ale potom ho chytl za hlavu a tvrdě políbil.
Olli jen překvapeně zalapal po dechu, když si ho Jalle svalil pod sebe. A ještě překvapenější byl, když se jejich rty naléhavě střetly. Pomalu od sebe roztáhl nohy a dovolil Jallemu, aby mu tak byl ještě blíž.
Jalle se o něj třel, neustále ho líbal a navíc začal plnit svůj slib. Pomalu přejížděl rukama nejprve bezcílně po jeho zádech a pak přešel přes boky na břišní svaly.
Tentokrát to byl Olli, kdo hlasitě sténal a slastně zakláněl hlavu. Přetáhl Jallemu tričko a hodil ho kamsi na zem. I jeho ruce začaly prozkoumávat tělo svého protějšku. Vnímal jak byla jeho kůže napnutá, horká... jak toužil po každém dalším doteku.
Jalle nefalšovaně zavrněl a začal se od Olliho krku slíbávat velice pomaličku níž. Zastavil se u bradavek a začal ho trochu trápit, aby mu předchozí situace oplatil.
Olliho dech se téměř zastavil, když ucítil Jalleho vlhký jazyk na svých bradavkách. Přivřel oči a rukama vjel do jeho vlasů. Ten parchant snad věděl, jak moc je na tohle citlivý, pomyslel si.
Ruce ve vlasech ho jen pobídly, aby se ještě víc snažil Olliho vyprovokovat. Mezitím mu rukama přejížděl boky až za okraj spodního prádla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sine9 Sine9 | 29. března 2010 v 0:42 | Reagovat

Pěkně si hrajou chlapci :D Štěkání teda nevím jestli by Olliho ještě víc nažhavilo ale Jalle to mohl zkusit, teď už se to nedozvíme :D :D

2 Arvari Arvari | 29. března 2010 v 8:23 | Reagovat

Ale no tak, tohle se jako dělá?! XD A další kapitola je KDE?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama