Ohledně Story...

17. března 2011 v 10:35 | Arvari |  Sdělení
Tohle je pro vás možná kapku smutné sdělení. I když si dovoluji říct, že patrně zdaleka ne tolik jako pro mě. Ale tak... Říct vám to musím. Nikdo to za mě neudělá.

Nedávno jsem se na facebooku ptala, jestli vůbec ještě chcete, aby Story pokračovalo (protože má dlouhodobě nejmíň komentářů, povětšinou jen tak ode dvou lidí, a vím, že spousta lidí to číst vážně už přestala), a vy jste řekli, že jo, že určitě. No, snažila jsem se. Usilovně jsem přemýšlela, abych vymyslela pár mrňavých dějových linek, které ve finále daly na tři, čtyři kapitoly a zase byly v háji. A teď...

Teď prostě nemám další nápady. Je mi líto. A myslím, že je vážně blbost v tom pokračovat, když už teď je to skoro jako Ordinace v růžové zahradě. Možná se časem něco objeví a napíšu dalších dvacet, padesát kapitol. Možná. Ale teď prostě...

Teď vám tímto oznamuju, že Story for those who... (název INSPIROVANÝ Wilďákovým Song for those who..., díky, sluníčko) po třech a půl letech (ano, vážně tolika) skončí, trvale či dočasně, kapitolou 300.

Díky za pochopení. A díky těm, co u toho ty roky vydrželi, a těm, co začali číst až v průběhu a měli ty nervy, aby se prokousali těmi desítkami kapitol, aby byli v obraze.

*Arvari*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 alexisiana alexisiana | 17. března 2011 v 10:49 | Reagovat

Asi budu brečet....

ale i když sem poměrně často nekomentila, rozhodně jsem to četla...

3,5 roku........to je masakr..........tři apůl....máš můj obdiv, klobouk dolů že to vydrželo tak dlouho....

je t perfektnéí příběh u kterrého se člůověk vzteká, občas skoro brečí a dost často se i nasměje.

Až jednou přijde a políbí tě můza (a jestli to neudělá tak ho nakopu do prdele) tak se budu těšit na další díly

2 Julia Julia | 17. března 2011 v 16:43 | Reagovat

Upřímně? Story jsem ŽRALA, první díly jsem přečetla najednou od jednoho odpoledne přes celou noc až do dalšího dne a pak jsem se těšila na další díly.. byla to PARÁDA! Ale poslední dobou už se to vážně nabalovalo něčím, co bylo jakoby "telenovela" a začala jsem se i ztrácet v ději... MILUJU Story..., ale všechno má svůj konec.
Však Tebe můza určitě políbí! A vymyslíš zase něco nového, u čeho se budeme řezat smíchy, brečet dojetím a napětím ani nedýchat... :-)
Za Story.. KITOS!!

3 Soňa Soňa | 18. března 2011 v 1:39 | Reagovat

:-(  Co na to říct? Vzpomínám, jak jsem tenhle blog před rokem objevila a tři úžasné dny jsem se bavila pouze čtením všech předešlých kapitol Story. Co hodně oceňuju je, že mě Story dokázala pobavit a hlavně vtáhnout do děje.
Takže díky za ty skvělé chvíle. :-)

4 Manabu Manabu | 18. března 2011 v 11:29 | Reagovat

Asi te sezere... ae dobre kdyz neni inspirace hold to nejde doufam ze to brzo obnovis :) mmch vsecho sem precetla za 3 dny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama