Březen 2013

"Takovouhle akci by vymyslel snad jenom Mickey Mouse."

25. března 2013 v 6:00 | Arvari |  Sdělení
"Mickey Mouse? To by nenapadlo ani Rampu!"

Vezmu to stručně, lidi, stěhuju. O aktuální kapitolovku, pár one-shotů a Vojnu později mám pocit, že mi hrábne, a blogspot si myslí, že jsem robot. No nic.

Příštích pár tejdnů bude trochu zmatek. Nová adresa funguje, ale bejt váma, fakt se ji nesnažím jakkoliv trvale sledovat. Budou přibývat desítky článků denně, takže... Tak.

Ale by jste sem asi přišlo kvůli dnešní kapitole, co? Ta kapitola bude. Respektive, ta kapitola je. A najdete ji na novým Finnu, neboli...


Promiňte...

22. března 2013 v 12:15 | Arvari |  Sdělení
Tak jo. Jestli čtete můj osobní blog (ha ha ha), případně ten psací (možná menší ha ha ha, ale stejně), víte, že se oba v poslední době přestěhovaly na blogspot. Možná i víte, že to bylo kvůli dlouhodobým sporům s vedením tady. Prostě, hlavní admin je idiot, idiot, IDIOT.

Psací blog se přestěhoval kvůli tomu, že jsem prostě chtěla mít pro svoje psaní nějaký hezčí, milejší a klidnější místo. Dalo to zabrat a jen čas ukáže, o kolik čtenářů jsem se tím vlastně připravila. Každopádně, byla jsem na blogspotu spokojená, ale osobní blog a Finn jsem tu chtěla nechat.

Osobní blog se přesunul poté, co mi byl smazán lehce kritický komentář na Srdci blogu. Nasrala jsem se, napsala poslední článek a prostě změnila adresu. Bez stěhování čehokoliv.

Finn jsem chtěla za každou cenu udržet tady. Vážně jsem se o to SNAŽILA. Chtěla jsem zatnout zuby a kvůli vám ho nechat tady, protože jste tak zvyklí. No, a možná jsem se tak trochu i chtěla vyhnout stěhování, jelikož už s ani ne 170 články na psací blog mi málem šiblo, tak co bych dělala s tou tisícovkou tady?

Dneska jsem zjistila, že mi byl smazán i naprosto NEkritický (a naopak spíš pozitivní) komentář na blogu Autorského klubu. A to je konec. Už s tímhle serverem prostě nechci NIC mít. Absolutně nic. Ani ten Finn.

Takže, no, máme přesně dvě možnosti. Možnost a, donastavím sem momentálně načatou fanfiction a pak, pokud do tý doby Veličenstvo nesmázne celej blog, bude konec. Definitivní. Nebudu se snažit o žádný fanfiction (stejně mě to poslední dobou vůbec nebaví), tahle Arvari prostě skončí. Možnost b, přesuneme se na blogspot. Budu mít ty nervy a přestěhuju všechny ty starý články, udělám design, prostě bude to tak, jako tady, jen jinde. Neručím za to, že budu psát víc než teď. Prostě neručím. Možná to po týhle fanfiction taky skončí. Já fakt nevím. Vážně mě Finové už nějak neberou. Ale mohla bych se snažit aspoň... o maličko víc než tady. Tady vážně motivace není. A nebude. Rozhodně ne.

Je to na vás. Řekněte si. Jak moc by vám vadilo dopsat v adrese za slovíčko 'blog' ještě naprosto titěrný 'spot'? Ptám se. Protože to nechci přestěhovat jen proto, aby se na to všichni, co tu snad ještě zbyli, definitivně vykašlali...

Kapitola 7/24

18. března 2013 v 6:00 | Arvari |  Přátelé
Tak jo, tentokrát je ta kapitola veskrze nudná, ale vy to přežijete, ne? Jasně, že jo. A příště to třeba bude zase zajímavější...

Kapitola 6/24

11. března 2013 v 6:00 | Arvari |  Přátelé
Lidi, vy mi fakt děláte radost. Skoro byste mi i vrátili značnou část chuti psát fanfiction, no věřili byste tomu? =D Ehm, no, takže... Užijte si kapitolu?

Kapitola 5/24

4. března 2013 v 6:00 | Arvari |  Přátelé
Hele, jste si jistý, že nemáte všichni teplotu? Poslední dobou je tu nezvykle hodně komentářů... =D