Promiňte...

22. března 2013 v 12:15 | Arvari |  Sdělení
Tak jo. Jestli čtete můj osobní blog (ha ha ha), případně ten psací (možná menší ha ha ha, ale stejně), víte, že se oba v poslední době přestěhovaly na blogspot. Možná i víte, že to bylo kvůli dlouhodobým sporům s vedením tady. Prostě, hlavní admin je idiot, idiot, IDIOT.

Psací blog se přestěhoval kvůli tomu, že jsem prostě chtěla mít pro svoje psaní nějaký hezčí, milejší a klidnější místo. Dalo to zabrat a jen čas ukáže, o kolik čtenářů jsem se tím vlastně připravila. Každopádně, byla jsem na blogspotu spokojená, ale osobní blog a Finn jsem tu chtěla nechat.

Osobní blog se přesunul poté, co mi byl smazán lehce kritický komentář na Srdci blogu. Nasrala jsem se, napsala poslední článek a prostě změnila adresu. Bez stěhování čehokoliv.

Finn jsem chtěla za každou cenu udržet tady. Vážně jsem se o to SNAŽILA. Chtěla jsem zatnout zuby a kvůli vám ho nechat tady, protože jste tak zvyklí. No, a možná jsem se tak trochu i chtěla vyhnout stěhování, jelikož už s ani ne 170 články na psací blog mi málem šiblo, tak co bych dělala s tou tisícovkou tady?

Dneska jsem zjistila, že mi byl smazán i naprosto NEkritický (a naopak spíš pozitivní) komentář na blogu Autorského klubu. A to je konec. Už s tímhle serverem prostě nechci NIC mít. Absolutně nic. Ani ten Finn.

Takže, no, máme přesně dvě možnosti. Možnost a, donastavím sem momentálně načatou fanfiction a pak, pokud do tý doby Veličenstvo nesmázne celej blog, bude konec. Definitivní. Nebudu se snažit o žádný fanfiction (stejně mě to poslední dobou vůbec nebaví), tahle Arvari prostě skončí. Možnost b, přesuneme se na blogspot. Budu mít ty nervy a přestěhuju všechny ty starý články, udělám design, prostě bude to tak, jako tady, jen jinde. Neručím za to, že budu psát víc než teď. Prostě neručím. Možná to po týhle fanfiction taky skončí. Já fakt nevím. Vážně mě Finové už nějak neberou. Ale mohla bych se snažit aspoň... o maličko víc než tady. Tady vážně motivace není. A nebude. Rozhodně ne.

Je to na vás. Řekněte si. Jak moc by vám vadilo dopsat v adrese za slovíčko 'blog' ještě naprosto titěrný 'spot'? Ptám se. Protože to nechci přestěhovat jen proto, aby se na to všichni, co tu snad ještě zbyli, definitivně vykašlali...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sharlaid Sharlaid | 22. března 2013 v 13:21 | Reagovat

Pokud by ses přeci jen rozhodla pro přesun, napadlo mě, že by možná bylo jednodušší už dopsané kapitolové povídky dát do jediného článku. Netuším, jestli to na blogspotu jde (jestli je tam stejně hloupé omezení znaků jako na blogu.cz) nebo jestli by se ti do toho vůbec chtělo, ale asi by to bylo jednodušší, než postovat všech 300 kapitol Story po jedné.
Pokud bys chtěla s čímkoliv pomoct, tak se hlásím, protože přijít o tvé povídky by mě stálo kus srdce. Pořádně velký kus.

2 Lutien Lutien | 23. března 2013 v 23:25 | Reagovat

Mám Tvé povídky moc ráda a dopsat "spot" by mi vůbec nevadilo. :-) Blogování ale vůbec nerozumím, takže netuším, jak náročné by bylo to přesunování. Nejspíše dost. Hrozně ráda bych si Tvé povídky četla dál. Spory s adminem mě mrzí. Přeju Ti, abys byla spokojená, ať už bude rozhodnutí jakékoli. :-)

3 Elis Avian Elis Avian | Web | 24. března 2013 v 12:07 | Reagovat

Ah, páni..Já osobně si tam "spot" klidně připíšu, myslím, že mi to prsty opravdu neutrhne. Je mi tě moc líto, protože stěhovat to všechno bude stát opravdu...hodně hodně hodně nervů. Ale neumím si představit, že bych o finnfiction přišla. Mám to tu moc ráda a mám ráda tvůj styl psaní. A tak nějak jsem si i zvykla na to, že když se ve škole fakt nudím, najedu si sem na blog a brouzdám po starých povídkách. Některé by mi opravdu hodně chyběly..-.-" Takže...Se případně také hlásím jako dobrovolník, kdybys chtěla s čímkoliv pomoct!

4 Freddy B. N. Freddy B. N. | Web | 24. března 2013 v 20:58 | Reagovat

"spot" se zdá přijatelnější než celkové zrušení Finnů. ^^ A Mozilla má naštěstí na adresy paměť, tak to snad přežiju.

5 ConnieCam ConnieCam | E-mail | Web | 16. září 2017 v 17:14 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://essay-paper.work

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama