Sdělení

"Takovouhle akci by vymyslel snad jenom Mickey Mouse."

25. března 2013 v 6:00 | Arvari
"Mickey Mouse? To by nenapadlo ani Rampu!"

Vezmu to stručně, lidi, stěhuju. O aktuální kapitolovku, pár one-shotů a Vojnu později mám pocit, že mi hrábne, a blogspot si myslí, že jsem robot. No nic.

Příštích pár tejdnů bude trochu zmatek. Nová adresa funguje, ale bejt váma, fakt se ji nesnažím jakkoliv trvale sledovat. Budou přibývat desítky článků denně, takže... Tak.

Ale by jste sem asi přišlo kvůli dnešní kapitole, co? Ta kapitola bude. Respektive, ta kapitola je. A najdete ji na novým Finnu, neboli...

Promiňte...

22. března 2013 v 12:15 | Arvari
Tak jo. Jestli čtete můj osobní blog (ha ha ha), případně ten psací (možná menší ha ha ha, ale stejně), víte, že se oba v poslední době přestěhovaly na blogspot. Možná i víte, že to bylo kvůli dlouhodobým sporům s vedením tady. Prostě, hlavní admin je idiot, idiot, IDIOT.

Psací blog se přestěhoval kvůli tomu, že jsem prostě chtěla mít pro svoje psaní nějaký hezčí, milejší a klidnější místo. Dalo to zabrat a jen čas ukáže, o kolik čtenářů jsem se tím vlastně připravila. Každopádně, byla jsem na blogspotu spokojená, ale osobní blog a Finn jsem tu chtěla nechat.

Osobní blog se přesunul poté, co mi byl smazán lehce kritický komentář na Srdci blogu. Nasrala jsem se, napsala poslední článek a prostě změnila adresu. Bez stěhování čehokoliv.

Finn jsem chtěla za každou cenu udržet tady. Vážně jsem se o to SNAŽILA. Chtěla jsem zatnout zuby a kvůli vám ho nechat tady, protože jste tak zvyklí. No, a možná jsem se tak trochu i chtěla vyhnout stěhování, jelikož už s ani ne 170 články na psací blog mi málem šiblo, tak co bych dělala s tou tisícovkou tady?

Dneska jsem zjistila, že mi byl smazán i naprosto NEkritický (a naopak spíš pozitivní) komentář na blogu Autorského klubu. A to je konec. Už s tímhle serverem prostě nechci NIC mít. Absolutně nic. Ani ten Finn.

Takže, no, máme přesně dvě možnosti. Možnost a, donastavím sem momentálně načatou fanfiction a pak, pokud do tý doby Veličenstvo nesmázne celej blog, bude konec. Definitivní. Nebudu se snažit o žádný fanfiction (stejně mě to poslední dobou vůbec nebaví), tahle Arvari prostě skončí. Možnost b, přesuneme se na blogspot. Budu mít ty nervy a přestěhuju všechny ty starý články, udělám design, prostě bude to tak, jako tady, jen jinde. Neručím za to, že budu psát víc než teď. Prostě neručím. Možná to po týhle fanfiction taky skončí. Já fakt nevím. Vážně mě Finové už nějak neberou. Ale mohla bych se snažit aspoň... o maličko víc než tady. Tady vážně motivace není. A nebude. Rozhodně ne.

Je to na vás. Řekněte si. Jak moc by vám vadilo dopsat v adrese za slovíčko 'blog' ještě naprosto titěrný 'spot'? Ptám se. Protože to nechci přestěhovat jen proto, aby se na to všichni, co tu snad ještě zbyli, definitivně vykašlali...

Nevím, jak to říct...

5. června 2012 v 19:11 | Arvari
Víte, je to tak trochu složitý. Tak trochu... víc.

Jde o tohle. Mě už to psaní fanfiction prostě nějak... neuspokojuje. Popravdě, poslední dobou mě psaní neuspokojuje vůbec. Nevím, čím to je. V hlavě vymeteno, nápady veškerý žádný. Nastalo něco, co jsem nikdy nečekala, že u mě nastane. Bohužel.

Někdo (i když by mě zajímalo kdo) si možná pamatuje, že jsem z finnu nikdy nechtěla mít stránku, kam budu psát jen já a nikdo jinej. Chtěla jsem tu zveřejňovat fanfiction od víc lidí. Jasně, plánovala jsem si to růžově. Až na občasný výjimečný situace jsem všechno měla na krku jen já. A už to na mě začíná bejt trochu moc.
Ze psaní, u kterýho jsem se dřív odreagovávala, který mi přinášelo jen potěšení, se stala otravná povinnost.

Může se zdát, že přece o nic nejde, napsat (nebo přepsat) něco kolem dvou kapitol týdně. Ona to vážně není extra velká práce. Jenže když víte, že MUSÍTE... prostě se vám nechce. Ani do toho blbýho přepisování.

Což je přesně ten důvod, proč se tu včera nevyskytla poslední kapitola Romea a Julie, i když měla. Momentálně se k tomu snažím dokopat. Snažím. A vůbec mi to nejde.

Nevím, nakolik se orientujete ve světě zahraničních fanfiction týkajících se Finů. No, spíš nakolik jste se orientovali. Jelikož ta scéna už prakticky neexistuje. Momentálně je zastoupená pár nadšenejma nijak dobrejma autorkama. Ty nejlepší dávno skončily.
Přeorientovaly se. Jedna třeba na Harryho Pottera.
Všechno zamkly, protože si chtějí budovat kariéru a nechtějí, aby někdo našel, co kdysi psaly.
Nebo je to prostě jen přestalo bavit a nepíšou.

Já skončit nechci. Protože, no, já vím, jak otrávená jsem byla já pokaždý, když jsem někam přišla a zjistila, že tam už nic není.
Nechci to tu rušit ani schovávat, nehledě na to, jestli si chci nebo nechci budovat kariéru pod přezdívkou Arvari. K čertu s tím, když to někdo najde. Buď to vydejchá, nebo ne.
Já si za finnem umím stát. A budu stát. Nehledě na názory okolí.

Ale momentálně... prostě jen nemám nějak vůli psát. Přepíšu a hodím tu poslední kapitolu Romea a Julie, to se nebojte. Zkusím to už zítra. A pak...

Nevím. Možná se tu něco objeví už příští tejden. Nebo třeba i dřív. Třeba když ze mě spadne to břímě povinnosti, zase se rozjedu a budu mít ze psaní radost. Možná. A možná to taky chvíli potrvá, než zase najdu to správný nadšení. Uvidí se.

Prozatím, pokud tam nechodíte, můžete mrknout na můj psací blog. Tak jednou do tejdne tam něco přibude. Psaní vlastních věcí mi jde o malej fousek líp než fanfiction. Nehledě na to, že tam nemusím dodržovat žádný termíny, ehm.
Jo, a nebo mě můžete prostě sledovat na osobním blogu. Tam píšu skoro furt...

Ohledně Story...

17. března 2011 v 10:35 | Arvari
Tohle je pro vás možná kapku smutné sdělení. I když si dovoluji říct, že patrně zdaleka ne tolik jako pro mě. Ale tak... Říct vám to musím. Nikdo to za mě neudělá.

Nedávno jsem se na facebooku ptala, jestli vůbec ještě chcete, aby Story pokračovalo (protože má dlouhodobě nejmíň komentářů, povětšinou jen tak ode dvou lidí, a vím, že spousta lidí to číst vážně už přestala), a vy jste řekli, že jo, že určitě. No, snažila jsem se. Usilovně jsem přemýšlela, abych vymyslela pár mrňavých dějových linek, které ve finále daly na tři, čtyři kapitoly a zase byly v háji. A teď...

Teď prostě nemám další nápady. Je mi líto. A myslím, že je vážně blbost v tom pokračovat, když už teď je to skoro jako Ordinace v růžové zahradě. Možná se časem něco objeví a napíšu dalších dvacet, padesát kapitol. Možná. Ale teď prostě...

Teď vám tímto oznamuju, že Story for those who... (název INSPIROVANÝ Wilďákovým Song for those who..., díky, sluníčko) po třech a půl letech (ano, vážně tolika) skončí, trvale či dočasně, kapitolou 300.

Díky za pochopení. A díky těm, co u toho ty roky vydrželi, a těm, co začali číst až v průběhu a měli ty nervy, aby se prokousali těmi desítkami kapitol, aby byli v obraze.

*Arvari*

Zas lehce technicky...

23. listopadu 2010 v 23:25 | Arvari
Ano, hlásím se vám s dalším otravným a zcela bezpředmětným příspěvkem.

Jde o to, že když jsem stanovovala nový systém zveřejňování kapitol, vůbec mi nedošlo, že nemáme k dispozici jen one-shoty, ale taky našeho drahého Juhíska s Jukkínkem.

Takže moje otázka je asi jasná. Chcete ve čtvrtek radši one-shoty, jako je to teď, nebo naše dva výše zmíněné poněkud hádavé drahoušky?

Samozřejmě, že to druhé budu i nadále házet podle své nálady, takže hádám, že jednou do týdne si budete most stejně počíst. Ale ptám se, abyste neřekli, že jsem se nezeptala.

Takže hlasujte v anketě. Díky předem.

Vaše (doufejme) milovaná

Arvari

Poněkud otravné organizační záležitosti

17. října 2010 v 19:09 | Arvari
...
Možná vám to došlo už z nadpisu, možná ne (koneckonců, ten nadpis by byl docela dobrý název pro nějaký hezký one-shotek, že?), každopádně tohle není žádná ff. Je to zcela běžný a ohromně nudný organizační článek. Není dvakrát zábava ho číst a není dvakrát zábava ho psát. Ačkoliv utíkat po jeho zveřejnění před rozzuřenými čtenáři bude minimálně docela záživné, když už ne vyloženě zábavné.

Teď si asi říkáte, co mám asi na srdci. Možná jste dokonce vyděšení. Nebo taky ne, co já vím. No, nevyhnu se tomu. Takže, mí milí čtenáři...

Stalo se to, že Arvari dochází kapitoly. Tak nějak všeho. A bohužel teď nebude mít tolik času, kolik by chtěla, a nebude tudíž tolik psát. A říkám si, jestli je lepší, když vám to sem doházím ani ne za měsíc, nebo když budete mít kapitoly dva měsíce (a já čas napsat něco dalšího), jen...

No, abych to zkrátila, frekvence zveřejňování nových kapitol se nám poněkud změní. Konkrétně na jednu kapitoly Story (pro kterou bude i nadále připadat pondělí), jeden one-shot (pravidelně ve čtvrtek) a jednu kapitolu komedie, popřípadě čehokoliv jiného, co přijde po ní (ta připadne nově na soboty).

Aneb pořád ode mě budete mít zaručené tři věci týdně. To docela ujde, ne? Pokud chcete víc, ukecejte ostatní autory. Třeba na vás budou hodní. A třeba taky ne. Nebo můžete zkusit něco napsat sami, ať je sem co hodit a Arvari má taky zas jednou co číst.

Takže... Děkuji za pozornost a pochopení. Vaše (snad ještě pořád) milovaná

~Arvari

P.S. A abyste neřekli, že jsem psala o organizačních ZÁLEŽITOSTECH, mám tu ještě jedno novinku. Pokud snad máte zájem, můžete se přidat do stránky Finnu na FACEBOOKU. Ano, i tam jsme se už nacpali.

A já jdu zdrhat...

Oznam!

5. března 2010 v 22:04 | Sleazy
No... kvoli istym osobnym dovodom bola autorka Naive a par oneshotov takpovediac donutena zmenit si prezyvku na finnfiction (takze iba tu)....
.
.
.
Takzee odteraz ma poznate ako Sleazy :D
Dakujem za pochopenie :D

Tak tu máme jednu poměrně zásadní změnu...

1. února 2010 v 15:24 | Arvari
Všimli jste si, co? Inu, zamávejte starému finnu, máme tu zcela novou verzi! A ano, VÍM, že barevně se to motá podezřele blízko Karma Killeru, ale... Takhle se mi to líbilo.
Pokud byste přesto měli nějaké připomínky, klidně je sem napište. Přinejhorším jsem schopná během chvíle vrátit finn tak, jak byl. Ale doufám, že se vám tu bude líbit...
No, mějte se. A dávejte vědět.
Omlouvám se všem, co se lekli, když sem vlezli.
Vaše (snad oblíbená)

~Arvari

Runa se počíná...

25. prosince 2008 v 23:04 | Arvari
Ne, vážený fanfiction chtivý čtenáři, autorka tohoto příspěvku skutečně nezešílela. Ačkoliv když v tuto chvíli přemýšlí o plných důsledcích svého nápadu vytvořit blog, kde by vícero lidí mohlo publikovat své fan, respektive finnfiction, říkám si, jestli to přece jen šílenství nebylo. Ale stalo se.
Pročež pokud si snad chcete přečíst povídky o členech nejrůznějších finských skupin, vítejte. A pokud snad chcete publikovat, dejte nám vědět. Buď využijte čísla ICQ zodpovědných osob (koukněte do menu) nebo zprávu autorovi. My se ozveme. Ale vážně. Vy mi nevěříte?
Inu, to by na úvod bylo zřejmě vše. Ať se vám tu líbí.
A Arvari jde kopírovat své fanfiction...
 
 

Reklama